I love MJ!!!

Chceš se spřátelit? KLIK

Reklamy !SEM!


Zapal Michaelovi Jacksonovi svíčku TADY

Moje Povídka ''Osudné Setkání'' ZDE


Přihláška do SONB ZDE


Červenec 2010

Jak natocili Ghosts?

29. července 2010 v 17:00 | Verunka |  Videa
-PREDNASTAVENO-

Ahojky...nasla jsem super videjko...vite jak natocili Ghosts?...nevite?...tak se mrknete!Super videjko:-)

Botky s Michaelem:-)

28. července 2010 v 18:00 | Verunka |  Michael Jackson =**
-PREDNASTAVENO-

Ahojky...nasla jsem boty s Michaelem:-)...jsou uzasny:-)...ja je chci!!!:-DZe jsou uplne nadherny?:-)

Fotecky MJ z mladi:D

28. července 2010 v 16:00 | Verunka |  Obrázky
-PREDNASTAVENO-

Nasla jsem par super fotacek kde je Michael jeste malej:-)...z dob Jackson 5:-)...

Krasby Fans MJ

27. července 2010 v 20:00 | Verunka |  Obrázky
-PREDNASTAVENO-


Tady vam pridavam Kreasby MJ fans....


Jsou nadherny:-)...kezbych tak umela kreslit:-)

Fakta o MJ-cast 2.

27. července 2010 v 14:00 | Verunka |  Michael Jackson =**
-PREDNASTAVENO-

Zvláštní znamení:
- nerad létá letadlem, bojí se
- ve volných dnech se nelíčí a někdy působí i zanedbaně
- miluje kouzelnické triky
- nejoblíbenější jídlo: rýže se zeleninou s curry
- miluje sladké a KFC
- má velký smysl pro humor, někdy až šílený
- je velký čtenář knih a milovník klasické hudby
- hodně rád spí
- používá silný parfém
- je extrémě lechtivý, hlavně na šlapkách

Co znamená jméno Michael?

V základu znamená "něco jako Bůh". Pochází z prvního století a poprvé bylo použito Archandělem Svatým Michaelem. Byl to ten, kdož zavedl svaté do bitvy proti zlu, brzy se stal svatým patronem křesťanských vojáků.
Proč je Michaelova kůže teď tak světlá?
Za jeho barvu kůže může nemoc zvaná Vitiligo. Na těchto stránkách najdete i samostatnou sekci věnovanou tomuto problému. --- VITILIGO

Fakta o MJ-cast 1.

26. července 2010 v 18:00 | Verunka |  Michael Jackson =**
-PREDNASTAVENO-

Osobní údaje:
Jméno: Michael Joseph Jackson
Datum narození: 29. 8. 1958
Místo narození: Gary, Indiana (USA)
Znamení: Panna, ascendent v blížencích
Národnost: Američan
Oči: tmavě hnědé
Vlasy: černé
Výška: 5'10" / 177 cm
Velikost bot: 81/42
Stav: rozvedený


Manželky:

* Deborah (Debbie) Rowe Jackson (listopad 1996 - červen 1999)
* Lisa Marie Presley (květen 1994 - leden 1996)

Děti:
* Prince Michael Jr (13.02.97)
* Paris Michael Katherine (03.04.98)
* Blanket  2002, přesné datum narození není známo)

Rozhovor s Diane Collins, 80. léta

26. července 2010 v 15:00 | Verunka |  Filmy a dokumenty
- PREDNASTAVENO -


Následující interview pochází z 80 let a nachází se na limitované edici - Michael Jackson Interview CD.

Diane: Michaeli, chápu správně, že jsi velký milovník zvířat?

Michael: Ano, rozhodně. V minulosti jsme koncertovali, projeli různé země a státy. A já navštěvuji zoo po celém světě a poznávám různé druhy zvířat. Dokáži s nimi lehce navázat vztah, mnohem snáz než s lidmi.

Diane: Je také pravda, že se na pozemcích tvého domu nachází mini Zoo?

Michael: No, neřekl bych Zoo, ale mám zde pár zvířat a stále shromažduji další.

Diane: Jaké druhy zvířat?

Michael: Jaké druhy zvířat mám? ...hm, mám lamu, což je překrásné zvíře, je vyšší než já, pochází z Peru, Jižní Ameriky, žil (pozn. autora: je to "he") v cirkuse. Jmenuje se Loui. Je opravdu sladký a miluje lidi a je mazaný...mám muflona, vypadá jako beran, mnoho lidí si myslí, že je to beran, ale není, taky pobýval v cirkuse, vyrůstali spolu. Jmenuje se Pan Tibbs. Mám téměř 6 metrů dlouhého hada. Jeho jméno je Muscles. Jednou jsem ho vzal do studia, právě tam byla Diana Ross, sloupávali jsme jeho kůži, jelikož ji obměňuje asi 3x měsíčně. Trochu se ho bála, ale pak se uklidnila.

Diane: Dotkla se ho?

Michael: Oh aano. Mám dva jeleny, jmenují se Princ a Princezna. Jsou opravdu rozkošní. Jsou to jeleni ze Severní Ameriky. Vychoval jsem je od narození, jsou skutečně roztomilí. A vlastním nejrůznější druhy ptáku a tak podobně.

Diane: Máš nějakého oblíbence?

Michael: Oblíbené zvíře? Hmmm...pravděpodobně Loui, Princ a Princezna.

Diane: Jsi považován za světového umělce číslo jedna. V čem spočívá tajemství tvého úspěchu?

Michael: Ummm, prostě miluji to co dělám, vyjadřuji se od srdce, jsem opravdu upřímný, umm...(směje se)...nedokážu zformulovat žádnou speciální poučku či něco podobného, jednoduše chcete odvést skvělou prácí a odvádíte ji.

Diane: A předpokládám, že to, že svou práci miluješ k tomu velmi přispívá?

Michael: Jasně, zájem a láska, to, že do své tvorby vkládáte srdce .

Diane: Upřímost, je pro tebe důležitá?

Michael: O ano, velmi důležitá. Není nic lepšího než když napíšete píseň, ze které máte dobrý pocit...jako Billie Jean, Beat It, Startin' Something...když skončíte, cítíte se jako byste vyhráli cennou trofej, těžce pracuji na 'ehm..

Diane: Upřímost, kterou znám, je upřímost v každodenním životě...ale ty mluvíš o upřímnosti v hudebních termínech, být čestný sám k sobě a snaha promítnout to na album?

Michael: Uh-huh, ano.

Diane: Tví fanouškové očekávají nové a vzrušující věci s vydáním každého dalšího alba. Do jaké míry je snadné či obtížné následovat těchto vysokých standardů?

Michael: Je to těžké, protože ať děláte cokoliv, soutěžíte s vaší předchozí prací, přičemž všichni od vás více očekávají...je to něco jako s filmy, jdete se podívat na Hvězdné Války, potom Impérium vrací úder a očekáváte víc, pak Jedi, očekáváte víc než to...opravdu se snažíte překonat se po celou tu dobu. A je to obtížné, vezměte si Bee Gee's a Horečku sobotní noci...potom přišli s Spirits Having Flown...je to těžké, chápete...ale já věřím, že to jde, čím jste starší, tím byste měli být lepší. Je to jako to pořekadlo: "Nestárnu, jsem pouze vyzrálejší."

Diane: Když se snažíš předčit svá předchozí alba, vyčerpává tě to psychicky a fyzicky?

Michael: Ne, je to výzva, zábava, něco jako velká...neměl bych říkat hra, ale když na něčem pracuji, bavím se. Když vás platí za něco, co vás baví, je to opravdu požitek. Mnoho pracujících lidí své zaměstnání nesnáší a to je hrozné. Ale mě platí za něco, co dělám nesmírně rád, užiju si spoustu legrace.

Diane: Uvedl jsi, že se cítíš pohodlněji na pódiu než kdykoliv jindy, kde hledáš vzrušení, když jsi mimo pódium.

MichaeL: Sním o pódiu (směje se)...hraju si se svými zvířaty, takové ty věci, ve skutečnosti vůbec nechodím ven, nemyslím, že byste mě našla na diskotéce či v nočním klubu, toto vše je jistě zábavné, pokud je to to, po čem toužíte. Prostě, když se objevím na takovýchto místech, stává se to pro mě prací namísto zábavy. Lidé reproduktory rozhlásí, že jsem tam, pouštějí všechny mé nahrávky a já rozdávám autografy.

Diane: Takže jsi v podstatě znovu na scéně...

Michael: Yeah...tím pádem to pak není zábava. Vyzkoušel jsem převleky, všechno možné, ale nějak to nefunguje. Ale to je v pořádku, nevadí mi to.

Diane: Pro mě je relaxace čtení...četla jsem...že v tvém případě jsou to opět zvířata?

Michael: Jo, pravděpodobně zvířata nebo když jsem s dětmi, které mám moc rád, malé děti...a uhh, když si s nimi hraju, chodím plavat apod...

Diane: V hudební branži se pohybuješ od svých 5 nebo 6 let. Jak myslíš, že by vypadal tvůj život, kdybys nebyl pěvecky nadán?

Michael: To si neumím představit, netuším co bych dělal, toto mi připadá tak přirozené, jsem tady, abych zpíval. Tímto životu přispívám, tím, že dělám to co dělám a vkládám do toho své srdce. Cokoliv dobrého můžu učinit, udělám to. Miluju lidi a hrozně rád je dělám šťastné. Nic se nevyrovná pocitu, když vidíte, jak je vaše nahrávka na 1. místě žebříčku, ne kvůli egu, to nesnáším, ale kvůli faktu, že si ji lidé koupí a líbí se jim a užívají si ji. A já děkuji všem těmto lidem. Chci říci, můžu přijít se skvělou muzikou...ale jsou to právě lidé v pozadí, disdžokejové, programoví ředitelé a všichni nezávislí lidé, kteří uskuteční mé sny a já si toho vážím.

Diane: Takže za 60 let vidíš Michaela Jacksona stále na scéně?

Michael: Uhmmm...ano...nejspíš budu psát a účinkovat ve filmu, režírovat...budu stále aktivní, ale trošku více za scénou, pomáhat lidem rozvíjet se, ukazovat jim, kterým směrem se vydat...

Diane: Jak si již dříve uvedl, tvůj úspěch v showbussinesu znamená téměř naprostou ztrátu soukromí, co děláš, když chceš jít ven? Přestal si jednoduše vycházet na veřejnost, nechávat se fotit a rozdávat autografy, našel si cestu, jak se s tím vším vypořádat a stále si zachovat soukromý život mimo svůj domov?

Michael: Uhmm...nejlepší způsob jak si zachovat soukromí je dělat vše sám o sobě, být doma nezávislý, protože vše co chci, tady je. Můžu zde dělat cokoliv se mi zamane, je to příjemné a jsem svobodný. Jdu-li někde ven je to jiné, spousta autografů a lidí, což mi ovšem nevadí, je to zábava, součást toho co dělám.

Diane: Zvažuješ, že by sis dal pár let pauzu...možná rok...prostě bys relaxoval, byl sobecký ve smyslu toho, že by sis udělal volno, bez natáčení, filmů a jiných povinností v showbussinesu? Děláš to někdy?

Michael: Jsem ten typ člověka, který, když si vezme volno, cítí, že jen lenoší, mám pocit, že jsem mimo centrum dění, jsem rád aktivní, rád tvořím, rád neustále přicházím s různými písněmi, s různými nápady...vzhlížím a pátrám po budoucnosti...zvuku zítřka...hudba se neustále mění, každou minutu, je důležité nezůstat "starým kloboukem" (pozn. autora: originál = old hat, dále překládáno jako "zastaralé"), což je jeden starý výraz...

Diane: Některé z tvých nahrávek jsou považovány za klasiku...stanou se tyto někdy zastaralými?

Michael: Ne, protože z mého pohledu dobrá melodie nezestárne nikdy, nejdůležitější věcí jsou skvělé melodie...a některé starší písně Motownu nebo Beatles jsou fantastické, nikdy nebudou zastaralé...zvuky a hudba se mění, v tomto smyslu stárnou, zvuk hudebních nástrojů, např. v 60 letech se hojně užívala elektrická kytara a akustické kytary...a nyní to zcela převzal počítačový zvuk a zvuk syntetizátorů...v tom je ten rozdíl, melodie jsou stále stejné, ale hudba se změnila.

Diane: Řekl si, že máš rád děti, konkrétněji malé děti...ale co manželství...a potom možná děti...za jak dlouho Michaeli?

Michael: Nemám ponětí (směje se), nemám vůbec představu...nedokážu odpovědět...(směje se)...

Diane: Nebudu tě tím dále trápit...chystáš nějaké speciální TV show?, řekni, co bys rád dělal v TV?

Michael: Hmm, o ničem nevím...stále dostávám nejrůznější nabídky, od speciálních vydání, přes nabídky na mé vlastní seriály až po účinkování v animovaných seriálech, nejrůznější věci...především bych se rád podílel na natáčení filmů, to je to, co mě zajímá.

Diane: Jakého druhu filmů?

Michael: Něco, co je jiné a vzrušující, něco, co tady ještě nebylo...něco jako Hvězdné Války, které byly průlomem v celém filmovém průmyslu, znenadání tady byl zcela jiný vzhled, zcela nový způsob natáčení...stvoření, která se procházejí prostorem namísto po zemi, a do jisté míry jsou tyto věci převzaty a používány v současnosti..

Diane: Jsou Hvězdné Války jedním z tvých oblíbených filmů?

Michael: Ano...a ET...

Diane: ET..

Michael: ano, Steven Spielberg je úžasný.

Diane: Tvá tvořivost, jak se zdá, se promítá do všech aspektů tvého života, v hudbě jsi velmi futuristický, zaměřuješ a připravuješ se na budoucnost a dokonce i ve filmech chceš vytvořit něco, co zde ještě nebylo...snažila jsem se...snažila jsem se představit si, jaký film by to byl. Byl by to...nevím...mohl by ses pokusit nastínit mi tady obraz něčeho, co by bylo ve filmu první svého druhu?

Michael: To bych moc rád. Je zde hromada scénářů, které se nabízejí od té doby, co jsem natočil "Čaroděje" (The Wiz)...a co se týče filmu, je velmi důležité správně si vybrat, udělat správný krok, který je pro vás perfektní. A mě opravdu baví, když publikum překvapuji, když udělám něco naprosto jiného než by očekávali. Existuje několik odlišných projektů, o které se zajímám, ale opravdu bych nerad mluvil o čem jsou, chci to udělat jinak a překvapit lidi.

Diane: Jen nějakou maličkost, náznak?

Michael: Bude to něco futuristického...a uhmm, zcela jiného, to je asi tak vše co můžu říci...

Diane: Takže v podstatě to je to klíčové slovo Michaela Jacksona = jiné.

Michael: Yeah.

Diane: Uvedl jsi Eagles jako tvou nejoblíbenější skupinu, byl jejich California Hotel inpsirací pro Heartbreak Hotel či Thriller?

Michael: Ne...Heartbreak Hotel stimuloval Roda Tempertona, aby napsal Thriller..pověděl mi, jak moc si Heartbreak Hotel zamiloval, všechny ty zvuky a telefon a zvukové efekty...s Heartbreak Hotel jsem se pokoušel o krok kupředu, pokoušel jsem se o něco naprosto jiného, začlenit do hudby drama a zvukové efekty a ono to vyšlo. Mnoho lidí se snaží o podobnou věc jako Pink Floyd a, no víte, Rod Temperton s Thrillerem...a tolik dalších lidí přichází s novými zvuky na svých nahrávkách, různými efekty a to je fajn.

Diane: Takže Thriller byl něco jako průkopník a zároveň prototyp?

Michael: Uh, uh, jo...

Diane: Bylo již určeno provizorní datum pro turné Jacksons s Jermainem a Janet?

Michael: No, my ehmm, pravděpodobně někdy koncem tohoto léta, ale ještě jsme ve skutečnosti nestanovili žádná data, takže tak přesně nevíme. A pokud jde o Janet a Jermaina...ještě jsme o tom nemluvili, zmínili jsme Jermaina...ale jestli to skutečně uděláme, nechte se překvapit, nedokážu odpovědět zda-li ano či ne. Někdy je nepředvídatelný, takže může říci, dobře, pojedu a vzít to na lehkou váhu a místo toho někde odpočívat, protože tak rychle mění názory (směje se), naposledy jsem slyšel, že se stěhuje na ostrov, který si hodlal koupit a nyní se přestěhoval někde úplně jinde, pak se zajímal o lodě a potom si to rozmyslel...stále mění postoje, tudíž za něj nemůžu odpovědět.

Diane: Stále zlaté a platinové ceny vzrušují a inspirují Michaela Jacksona, aby pokračoval?

Michael: Vždy mě budou přitahovat, zlaté a platinové, jen je důležité, abyste to nebrali příliš vážně a nepřemýšleli příliš o minulosti a zlatých cenách, jinak zůstanete zaslepeni svými úspěchy místo toho, abyste si uvědomili, že tady jde především o vaší skvělou práci, práci z dřívějška...opravdu se v tom můžete ztratit...někdy všechny své zlaté a platinové nahrávky vyndám a dívám se na ně, ale snažím se neklást tomu příliš velkou váhu. Je zde tolik dalších věcí, které musím udělat...tak nějak o cenách zapomínáte...

Diane: Nicméně není obtížné na to vše zapomenout? Na lesk slávy? Pozici superhvězdy? Tvé jméno se pravděpodobně pohybuje na úrovni Mohammeda Aliho, nebo výše. Jsi znám na celém světě, jak si řekl, nemůžeš jít jen tak ven. Každý zná Michaela Jacksona. Není těžké nebrat se příliš vážně?

Michael: Uhmmm...ne...pro mě je to celkem jednoduché..uhmm, spoustu věcí prostě přecházím. Tak nějak sebe vidím jako tebe nebo kohokoliv z lidí v této místnosti. Jsem člověk stejně jako ty, nejsem o nic lepší než ty. Možná mám jistý talent, pokud jde o umění, skládání písní, tanec a drama a všechny tyhle věci v showbussinuesu, ale když se budeme bavit o lidskosti, jsem stejný jako ty. Takže není sebemenší důvod myslet si, že jsem lepší, že mám ohromné ego, že létám v oblacích, existuje mnoho lidí, kteří podle mě takoví jsou a většina z nich na tom krachuje, nepochybně. Začnou s lidmi, kteří jim pomohli jednat zle a zapomínat odkud přišli, zapomínat o těch, kteří jim pomohli tam, kde dnes jsou, což je velmi důležité, proto všem těmto lidem děkuji, děkuji všem. 

Diane: Takže ve skutečnosti se před tímto pádem chráníš tak, že zůstáváš průměrným člověk?

Michael: Yeah, ve skutečnosti nevěřím v selhání/neúspěch, dokonce na něj ani nemyslím, toto slovo jsem zcela vypustil z mého slovníku, slovo prohra, prostě na to nemyslím...

Diane: Je to důsledek toho, jak si byl vychováván, vytýčit si cíle a jít za nimi a také nevěřit, nevyslovovat slovo neúspěch, je to něco, k čemu tě vedla tvá matka a otec?

Michael: Můj otec a matka mě toho naučili mnoho, jak vytrvat a být rozhodný, jak dělat to či ono...ale prostě to je jen něco v co věřím.

Diane: Řekli jsme, že ti bylo 5 nebo 6, když si v showbussinesu začínal, přeješ si někdy vrátit se zpět a možná vzít své dětství a naložit s ním trošku jinak, protože jsi v podstatě o dětství přišel, máš pocit, že jsi byl vržen do světa dospělých?

Michael: Mno, bylo to celkem obtížné, vyrůstat na scéně, na turné, není to jako obyčejné dětství, je to jiné, baví mě to, není to tak, že by mě rodiče nutili dělat něco, co bych sám nechtěl. O tom to nebylo, kdyby ano, nemyslím, že bych to dotáhl tak daleko, nejspíš bych toho začal mít dost, ale mě to baví, co cítím je láska, nic se nevyrovná tomu, jako když jste na scéně, nedokážu slovy popsat, co cítím, když na vás zamíří světla, pociťujete určitý dotek ducha, nerad se tohoto pocitu vzdávám, to je pravda...

Diane: Pobýval bys na scéně 24 hodin denně, kdyby to šlo?

Michael: uh, huh, uh, huh...( = vyjádření souhlasu)

Diane: Takže nelituješ ani jedné minuty?

Michael: Ani jedné, ani jedné jediné.

Diane: Navrhli ti, aby si ztvárnil postavu Petra Pana, na kdy je plánováno promítání?

Michael: Teprve se na tom pracuje, a uhh, je to projekt, který mě zajímá a umm, obrátilo se na mě několik různých lidí, abych ten film natočil, ještě jsem neřekl ano, ještě jsem neviděl scénář, takže oni na tom pracují a já čekám...

Diane: A dáš mi vědět, že?

Michael: Ano (směje se)

Diane: Vidím tě jako černého hudebního génia, ačkoliv pole tvé působnosti je daleko rozsáhlejší, zdá se ti těžké zalíbit se jak bílému tak černému publiku, když jsi na scéně?, zvažuješ vůbec tento pohled?

Michael: Ne, neuvažuji v termínech barvy či rasy...když píšu píseň, neříkám si, tato je pro černé a tato pro bílé...prostě skládám a ono to přichází samo, jsem ovlivněn tím, co slyším, prostě to vzniká tímto způsobem. Mám pocit, že už od doby, kdy jsem byl malý až po dnešek, jsem ovlivněn tím na čem jsem vyrůstal, neuvažuji v termínech barev, v to opravdu nevěřím, opravdu ne.

Diane: Takže tvrdíš, že hudba je pro všechny bez ohledu na barvu jejich kůže?

Michael: Ano, je pro všechny, pro celý svět, pro všechny, aby se mohli bavit.

Diane: Jako bavič Michael a také jako superstar se stále pohybuješ v současném dění, je těžké zachovat si perspektivu/rozhled z pozice člověka černé rasy a teď nemám na mysli hudební oblast, ale tvůj soukromý život, je těžké ohlédnout se zpět, vzpomenout si na své kořeny?

Michael: Ne, nikdy to není těžké, stačí, když se podívám do zrcadla, stačí, když se podívám na své ruce...

Diane: Ok, máš příležitost vzkázat cokoliv svým fanouškům, co bys řekl, kdybys měl tu šanci?

Michael: Rád bych řekl...je jen jedna věc, kterou můžu říci, děkuji vám a miluji
Tohle je nadherny rozhodvor:-)

Tak jsem jeste stihla prednastavit dost clanku:-D

25. července 2010 v 23:52 | Verunka |  Moje kecíky :D
Ahojky...ano...presne tak...do ted jsem prednastavvala clanky na cely tyden co tady nebudu...(mozna sem tam budu):D...no prednastavila jsem vam toho hodne!...mate se na co tesit...jsou tam videa,fotky,clanky,rozhovory...no proste hodne...
Na kazdej den (pondeli-nedele) jsem vam prednastavila 2 clanky krome ctvrtka tam mate jen 1 clanek:-)...no ale ja myslim ze to staci:-)...a mozna se tady jeste sem tam ukazu jestli budu mit trpelivost:-D...takze vam tady jeste sem tam nejakej ten clanek pribide:-D...

Tak se tady mejte a ja uz jdu spinkat:-)...pp...Tyden tady nebudu jedu k babicce!:-)

25. července 2010 v 22:54 | Verunka |  Moje kecíky :D
Ahojky...jak vidite v nadpise jedu na tyden k babicce takze tady nebudu:-)...Babicka ale prej ma internet ale strasne pomaly...tak nevim no...mozna nejaky ten clanek pridam jestli budu mit trpelivost...ale SB asi obihat nebudu jestli je to fakt tak moc pomaly tak nez by se mi ty stranky nacetli tak bych tam byla asi do druhyho dne:-D...Tak si me SB prosim nemazte...a pokusim se pridat nejaky ten clanek:-)...no rano brzo odjizdim...takze nevim mozna vam sem jeste ted stihnu prednastavit nejaky clanky ale nic neslibuju!!:-)...

Tak pp....Mejte se...MAM VAS VSECHNY RADA!!!
Zahrada pro Michaela

25. července 2010 v 14:44 | Verunka |  Michael Jackson =**
U příležitosi uvedení Michaela do síně slávy tance příští měsíc (National Museum of Dance Hall of Fame) se vedení síně slávy rozhodlo, že připraví celou zahradu na počest Michaela. Původně se plánovalo s mnoha květinami vedoucími k místu, kde bude obřad uvedení do síně slávy, ale aby květiny nezvadly, udělají akci ve speciálně vyzdobené zahradě. Tato Michaelova zahrada zůstane už na místě pořád v rámci muzea.To je uzasny napad:-)...

Jermaine: ''Děti jsou v pořádku''

25. července 2010 v 13:33 | Verunka |  Rodina MJ :)
V nedávném interview Jermaine Jackson promluvil o Michaelových dětech a o tom, čím si rodina prochází rok po tragédii.
O dětech Jermaine řekl: ''Má matka vychovala devět dětí. Takže určitě ví, jak vychovávat. Děti milují film a milují být za kamerou. Blanket miluje tanec a zpěv a Paris a Prince milují filmy. Mohou vám říct o tom co dělá režisér, producent a tak. Všichni pořád truchlíme, ale já cítím jeho přítomnost v jejich duších. Cítím ho všude. Vím, že Michaelův duch je pořád naživu, vede mě... nás abych vše dělali jako doposud, jak to má být."
To je super ze Blanket miluje tanec a zpev:-)...doufam ze bude po tatinkovi!!!:-)...

A Jarmaine?...ja to chapu...taky citim porad Mika jako by byl se mnou...byl vedle me...sedel vedle me...!

Ja verim a vim to ze tady je mezi nami!...sice uz jako andel!...ale je...a nad vsema drzi ze shora ochranou ruku!!!:-)...ja v to proste verim...a vim ze to tak je!...a nikdo me nepresvedsi ze to je jinak!!!

Mam na vas takovy dotaz a byla bych rada kdyby mi na nej aspon jeden clovicek odpovedel

24. července 2010 v 21:00 | Verunka |  Moje kecíky :D
Ahojky...mam tady na vas jeden dotaz...potrebovala bych nebo stacila by mi odpoved jednoho clovicka:-)...


Dostanete se na stranku mjjpictures.com ???

...ja se tam nedostanu a strasne me to mrzi protoze ted bude obtizne delat ty designy za VGS...kdyz se nemuzu dostat na tuhle stranku:-)...nebo:


Neznate jeste nejakou jinou stranku,kde naleznu shooty MJ?....


Prosim...staci mi odpoved jednoho clovicka at vim...jestli to dela jen me nebo jestli to opravdu nejde:-(...Moc vam dekuju za kazdej komentar:-)....dxfg

Plavky s MJ

24. července 2010 v 20:54 | Verunka |  Ostatní
Jůůů...vidite ty plavky?...vidite je?...ja je uplne zeru:D...jsou uplne bozi!!!...ja je chci!!:-D....
Vidim to tak ze asi zavolam tetě at mi je koupi az bude mit vyplatu:-D...
Ted ale jeste otazka...Kde je sehnat?:D:D:D...:-(...


Zdroj:

Vyhodnocení cele souteze VGS!!!

24. července 2010 v 20:29 | Verunka |  Soutěže a Bleskovky
Tohle vyhodnoceni uz tady melo byt vcera...bohuzel jsem ale nejak nestihala:-)...spala jsem totiz narychlo a necekane u segry:D...takze uz jsem to sem nestihla dat:-)...tak snad se nezlobite...:-)...

Tak se mrknete jak jste dopadli!:

1.místo=Michelle=1 mesic reklama na mem blogu+avatar+klikacka+animace+design
2.místo=MiSSi (:=2 tydny reklama na mem blogu+avatar+klikacka+jmenovka+design
3.místo=Terysekk=1 tyden reklama na mem blogu+avatar+klikacka+design
4.místo=Darela=2 dny reklamka na mem blogu+avatar+klikacka+design
5.místo=KaceNNka=avatar+klikacka+design
6.místo=Lady.Jackson*=avatar+klikacka
7.místo=Tér*=klikacka
8.místo=Nikuška=klikacka
9.místo=ŠÁRUŠ=klikacka


Tak vsem gratuluji:-)...a napiste mi sem pod tento clanek co nejdriv co chcete na ceny ktere jste vyhrali...at uz muzu zacit tvorit...ale bud se to tady bude objevovat jeden po druhym...a nebo vsechno dohromady ale to bude trvat dele...protoze nez udelam vsechny ty designy:-)...No a ti co vyhrali i designy tak mi sem napiste co chcete na ceny (jako kazdy)+vas e-mail at vam to muzu hned poslta ten design:-)...
Celebrity s Mikem na obleceni:-)

24. července 2010 v 20:14 | Verunka |  Obrázky
Ahojky...tak jsem nasla super fotky nekterych celebrit ktery maji Mika na nejakem obleceni...vetsinou na tricku...ale i na ostatnim:-)...jsou to super fotecky:-)...a myslim ze je to od nich hezky...Usher

Britney Spears

Missy Elliot

Brad Pitt

Diana Ross

Sarah Connor

Bjork


Moc hezky fotky:-)...a ty tricka?...ja jim je tak zavidim:D:D:D

Michael u PC!:-D:-)

23. července 2010 v 17:40 | Verunka |  Obrázky
Ahojky...Nasla jsem takovy jeden zajimavy a zabavny obrazek:-D...Je tam Michael jak sedi a pise neco na PC!:-D...je to takovy nepredstavitelny:-)...videt Mika u PC:-D...No ja kdyz jsem tuhle fotku videla tak jsem se tak smala:-D...A smeju se tomu jeste ted:-)...ale vubec nevim proc...vzdyt to je uplne normalni kdyz nekdo sedi u PC!:-D...ale tohle neni jen tak nekdo...tohle je MICHAEL JACKSON a asi prave proto se tomu tak smeju:-D...No podivejte se sami:-)...Michaelova oceneni cast 2.

23. července 2010 v 16:53 | Verunka |  Michael Jackson =**
Tahle cast bude od roku 1986-19901986
American Music Awards - Award Of Appreciation, Song Of The Year, "We Are The World"
Grammy Awards - Song Of The Year, "We Are The World", Record Of The Year, "We Are The World", Best Pop Performance By Duo Or Group, "We Are The World", Best Music Video Short Form
Guinness Book of World Records - smlouva s Pepsi
People's Choice Awards - Favorite New Song, "We Are The World"
1987
Bravo Magazine - Silver Otto Award
Sweden - Best Vocal Artist of '87 - "Aftanbladet" Readers' Poll

1988
American Music Awards - Favorite Single - Soul/R&B
Billboard Awards - Top Black Artist, Blues & Soul, Outstanding Artist Of The Year, Best Live Show Of 1988
Bravo Magazine - Gold Otto Award
Cable Ace Awards - Outstanding Editing in a Musical Special "Motown on Showtime: Micheal Jackson, the Legend Continues"
Ebony Magazine - American Black Achievement Award
Forbes: #1 Entertainer Of The Year
Guild Hall Party: - Presentation Of Sword To Commemorate "Bad" Tour
MTV Vanguard Award - Outstanding Contribution To Music Video Production
NAACP Image Awards: Best Male Artist, "Bad" Single, Best Album, "Bad"
Leonard Carter Humanitarian Award
New York Times Best Seller List # 1 - "Moonwalker," by Michael Jackson
Soul Train - R&B Album Of The Year. "Bad", Best Male Single Of The Year
UNCF (United Negro College Fund) - Honorary Doctor Of Humane Letters Degree from Fisk University
Frederick D. Patterson Award
Wembley Stadium - For Seven Sell Out Record Breaking Shows
1989
American Music Awards - Special Award Of Achievement
American Dance Award
BET - Award For The Success Of "Bad" Tour
Billboard Awards - Number One Black Artist #1 Album-Pop/R&B, "Bad"
Bravo Magazine - Bronze Otto Award
BRE Awards:
Triple Crown Award, King Of Pop, Rock & Soul, Video Of The Year
British TV Industry Awards , Artist Of The Decade
British Phonographic Industry Awards - Video Of The Year
British Academy Of Music Awards - Best International Male Artist
Cashbox - Video Pioneer
Critic's Choice Award - Best Video
Entertainment Tonight - Most Important Entertainer Of The Decade
Friday Night Videos - Greatest Artist Of The Decade, Number One Artist
Forbes - #1 Entertainer Of The Year
Gardner Street Elementary School - Most Famous Alumnus Renamed School Auditorium to Michael Jackson
MTV Awards: Video Vanguard Award, "Thriller"-The Greatest Video In The History Of The World
National Urban Coalition - Humanitarian Award
People's Choice Awards - Favorite Music Video, "Smooth Criminal"
Rolling Stone Magazine - Video Of The Decade, "Thriller"
Soul Train Awards - Heritage Award
R&B Contemporary - 1st Annual Sammy Davis Jr. Award
U.K. TV Show - Goodbye To The 80's Award
Vanity Fair - Artist Of The Decade
Video Software Dealer Association - Favorite Music Video, "Moonwalker"
World Music Awards - Hall Of Fame. Lifetime Achievement In Video
Viewers Choice #1 Video, "Dirty Diana"
1990
American Cinema Awards - Entertainer Of The Decade
Emmy Nominee - Composing Sammy Davis Jr. 60th Anniversary Song, "You Were There"
BMI Inaugural - 1st Michael Jackson Award Of Achievement
Boy Scouts Of America - Good Scout Humanitarian
Capital Children Museum - Humanitarian Award
Grammy Awards - Best Video, "Leave Me Alone"
Music Connection - Man Of The Decade
Sony Entertainment (CBS Records) - Top Selling Artist Of The Decade
Soul Train Awards - Artist Of The Decade
Vanity Fair - Most Popular Artist In The History Of Show Business
White House Recognition - Artist Of The Decade-President George Bush
Zas je toho tolik a to jen a 4 roky:-)...proste zase nevim co jinyho napsat nez ....KING!!!!:-):-***

Michaelovi citaty cast 3.

23. července 2010 v 16:31 | Verunka |  Michael Jackson =**
Nevím, co bych dělal, kdybych nezpíval. Ale nebojím se, vždyť o tom můžu přemýšlet celý zbytek života.


Jednoho den jsem přemýšlel o svých vlastních dětech, Princi a Paris, a o tom, jak bych si přál, aby se na mě dívali, až vyrostou. Určitě bych chtěl, aby si pamatovali, jak jsem vždycky chtěl, aby byly se mnou, ať už jsem jel kamkoliv, jak jsem se vždycky snažil upřednostňovat je před vším ostatním. Jejich životy jim ovšem také přinesou svá úskalí. Protože moje děti jsou neustále pronásledováni paparazzi, nemůžou se mnou vždycky do parku nebo do kina. A tak, co když vyrostou a odsoudí mne a to, jaký vliv měly mé volby na jejich životy? "Proč si nám nedal normální dětství?" mohou se zeptat. V tem okamžik se budu modlit, aby zapochybovali a řekli si: "Náš tatínek dělal co mohl vzhledem k výjimečným okolnostem, kterým musel čelit. Možná nebyl dokonalý, ale byl to vřelý a slušný člověk, který se nám snažil dát všechnu lásku světa." Doufám, že se budou vždy soustředit na ty pozitivní věci a ústupky, které jsem pro ně ochotně udělal a ne, že budou kritizovat všechno, čeho se museli kvůli mne vzdát, nebo všechny mé chyby, kterých jsem se dopustil a kterých se určitě ještě dopustím při jejich výchově."
- z Michaelova oxfordského proslovu 2001

Na zvířatech mi připadne báječné to samé, co na dětech. Ta čistota, ta čestnost, kdy vás za nic neodsuzují, nic po vás nechtějí - jen být vašim přítelem.


Jak říká staré indiánské přísloví: Nikdy nikoho neodsuzujte, dokud jste nechodily 2 měsíce v jeho mokasínách." Většina lidí mě nezná, a proto o mne píší věci, ve kterých většina z toho není pravda. Často pláču, protože to bolí a dělám si starosti o všechny děti světa. To pro ně žiju. Kdyby člověk nemohl psát o charakteru, ale jen o tom, co může dokázat, historie by se nemohla psát. Zvířata nezabíjí ze zákeřnosti, ale protože chtějí přežít, a ti, co kritizují jsou stejní, oni chtějí naši KREV, ne naši bolest. Ale přesto musím být schopný hledat ve všem pravdu. Ale musím to vydržet kvůli tomu, kdo mne sem poslal, kvůli světu, kvůli dětem. Ale mějte slitování, protože už krvácím hodně dlouho.
Michaelův dopis mediím 1988


Mám rád všechny naše fanoušky, dokonce i ty, kteří mě označují za roztomilého. Ale já rostu každým dnem a tak by mi už mohli říkat jinak!"
Michael v době skupiny Jackson 5


Myslím, že být s rodinou mi připadne zábavnější než cokoliv jiného. Naučí tě to skutečný význam lásky, starostlivosti, dávání ze sebe neustále 100%. A zatím to bylo dost radostné."


Média vytvářejí tolik negativních příběhů jen pro to, aby prodaly noviny. Teď bych se nerad srovnával s ostatními slavnými lidmi, ale jim to dělaly také....Kennedy, Ghandi, dokonce i Kristovi. Nerad bych se ale zítra dočetl, že jsem prohlásil, že jsem Ježíš!


Chci být skvělý bavič..chci pro svět mír a rád bych měl jednoho dne vlastní vilu"
Michaelova 3 přání v mateřské školce.


Někdy mám pocit, jako bych byl na konci života, bylo mi osmdesát let a lidé mě jen poplácávali po zádech. Tak to dopadá, když člověk začíná tak mladý.
Z rozhovoru z osmdesátých let


Design do souteze:-D

23. července 2010 v 13:13 | Verunka |  Ostatní
Ahojky...takze ted jsem dodelala design do souteze o nejlepsi design:D...tuto soutez zorganizovala MiSSi (:...a mel to byt design s Miley Cyrus....

Ted k tomu designu:-)...me se moc libi:-D...ja vim...asi si hodne verim:-D:-D...ale me se fakt strasne libi:-)...vsechno se mi na tom libi:-D...ty barvy,fotky,ty mracky:-D....
Nevim me se fakt moc libi...Ja jsem zvedava jen na vas nazor!:-)...Doufam ze se vam taky aspon trosku bude libit!:D...
Ale prosim i kdyby se vam nelibil napiste mi to!...kritika mi nevadi!...prave tim se clovek uci!...takze vas prosim abyste mi ho okomentovali...!...ale opravdu napiste uprime vas nazor!!!...

No a tady je ten design:

gtj


Tak co libi se vam?:D...doufam ze aspon trosku jo:-)...prosim piste komenty:-)
Budu moc rada:-)

Michael Jackson vs Mr. Bean

23. července 2010 v 10:42 | Verunka |  Videa
No objevila jsem dalsi takovy uzasny videjko:-D...nebo nééé objevila...tohle znam uz dlouho...ale ted jsem to zase videla po dlouhy dobe:-D...tak vam to zrovna dam i sem:-)...je to uplne bozi!...Ze je to taky dobry?:-D...

Blanket Jackson talking about...stuff

23. července 2010 v 10:24 | Verunka |  Videa
Tak tohle je uplne bozi videjko:D:D:D:D:D....DOPORUCUJI!!!!
Ze je to uplne uzasny?:-D:D:D...ja se smeju jeste ted:D:D...to je uplne rozkosny:-)

Krasny fotecky maleho Michaela:-)

23. července 2010 v 10:00 | Verunka |  Obrázky
Ahojky...nasla jsem takovy super fotecky Michaela kdyz byl maly:-)...:-)..jsou nadherny:-)..takovy zvlastni...Michael je na nich takovej zvlastni:-D:-)...
No vzdyt se jen mrknete sami:-)


fh

fgh

vgnh

Jsou nadherny:-)...ale presto mi prijdou takovy zvlastni ty fotky:-)..nevim jestli to je tema vyrazama ktery tam Michael ma:-)...ale proste necim mi to prijde takovy zajimavy:-D:-)

Vyhodnocení 8.Kola (FINALE) VGS!!!

22. července 2010 v 20:56 | Verunka |  Soutěže a Bleskovky
Ahojky...vim ze to trvalo dlouho...ale do 19.7...jsem cekala az to odevzda MiSSi (:...protoze byla pryc a potom jsem na to uplne zapomela:D...az ted jsem projizdela blog vsechny rubriky...a najednou jsem v soutezich videla Zadani Finale VGS...ale vyhodnoceni nic...tak jsem si vzpomela ze jsem to sem vlastne jeste nedavala:D...Takze tady to je:-):-D....Michelle

design:
avatar:
klikaci ikonka:
oddelovac:
popisky do menu:

Jde videt ze sis s tim dala dost velkou praci:-)...a poradne sis s tim vyhrala:-)...je to nadherny uplne vsechno:-)...u kazdyho se mi libi neco...:-)...u designu je uzasna ta animace,u avataru a klikacky jsou moc hezk yvybrane fotky,Ten oddelovac je taky moc pekny...libi se mi tam to srdicko a v nem jak je ta fotka:-) a popisky?...o tech uz vubec nemluvim!!!...ty jsou nadherny cely!!!!:-)....Moc povedene!!!MiSSi (:

design:
avatar:

klikaci ikonka:


oddelovace:
popisky do menu:
Tohle je taky velmi povedena prace!...u design use mi moc libi ta animace...u avataru s ikonkou fotky a barvy,oddelovace?taky uzasne vybrane barvy!A dekuju za ten jeden oddelovac!:-D:-D....a popisky se ti taky moc povedli:-)...No proste celkouve je to uplne uzasny:-)....


VITEZEM SE STAVA!:

Michaelova oceneni!...cast 1.

22. července 2010 v 11:16 | Verunka |  Michael Jackson =**
Brouzdala jsem po internetu a najednou jsem narazila na vsechny Michaelova ocenění od roku 1983-2005....
Taky vam to tu budu davat po castech:-)....1.cast bude oceneni od roku 1983-1985:-)...je toho dost:-D....1983
Black Gold Awards - Top Male Vocalist, Best Video Performance, "Beat It", Best Single of the Year, "Billie Jean", Best Album, "Thriller"
Billboard Awards:
Pop Artist of the Year
Black Artist of the Year
Pop Album of the Year, "Thriller"
Pop Album Artist
Pop Singles Artist
Pop Male Album Artist
Pop Male Singles Artist
Black Album Artist
Black Singles Artist
Black Album, "Thriller"
Dance/Disco Artist
Dance/Disco 12" LP, "Billie Jean"
Dance/Disco 12" LP, "Beat It"
Billboard Video Awards:
Best Overall Video, "Beat It"
Best Performance by a Male Artist
Best Use Of Video To Enhance Artist's Image, "Beat It"
Best Use Of Video To Enhance Artist's Song, "Beat It"
Best Choreography, "Beat It"
Cashbox:
Number One Male Artist
Top Pop Single, "Billie Jean"
Top Male-Singles Artist
Top Black Album
Top Pop Album
Top Black Male Artist
Top Black Male-Singles Artist
Top Black Single, "Billie Jean"
Rolling Stone:
Readers Poll - #1 Artist of the Year
Readers Poll - #1 Soul Artist
Readers Poll - #1 Video, "Beat It"
Readers Poll - #1 Producer (Quincy Jones)
Critics Poll - #1 Artist of the Year
Critics Poll - #1 Video, "Beat It"
Critics Poll - #1 Male Vocalist
Critics Poll - #1 Soul Artist
Australia - Album of the Year, Single of the Year


1984
American Music Awards - 8 cen (Special Award Of Merit, Favorite Male Vocalist-Pop/Rock, Favorite Single-Pop/Rock, "Billie Jean", Favorite Album-Pop/Rock, "Thriller", Favorite Video-Pop/Rock, "Beat It", Favorite Album-Soul/R&B, "Thriller", Favorite Male Vocalist-Soul/R&B, Favorite Video-Soul/R&B, "Beat It"
American Video Awards - Best Long Form Video, Best Home Video
Billboard Awards: Top Album
Canadian Black Music Awards - Top International Album, "Thriller", Top International Single, "Billie Jean", Top Male Vocalist, Entertainer of the Year
Crystal Globe Awards - za vysoký prodej alb
Ebony Magazine Awards
Grammy Awards - 12 nominací, 8 cen (Producer Of The Year (with Quincy Jones), "Thriller", Album Of The Year, "Thriller", Record Of The Year, "Beat It", Best Male Rock Vocal Performance, "Beat It", Best Male R&B Vocal Performance, "Billie Jean", Best New R&B Song, "Billie Jean", Best Male Pop Performance, Best Recording For Children, "E.T. The Extra Terrestrial" Album
Guiness Book Of Records: Best Selling Album Of All Time, "Thriller"
Hotel Royal Plaza - Presentation Casement "37 Gold & Platinum Discs"
Star on the Hollywood Walk of Fame
MTV Awards - Best Overall Video, "Thriller", Best Choreography, "Thriller", Viewers Choice Award, "Thriller", People's Choice Awards, Best All Around Entertainer Of The Year, Favorite Video of the Year, "Thriller"
NAACP Image Awards
H. Claude Hodson Medal Of Freedom
NARM
Gift Of Music Award: Best Selling Album "Thriller", Best selling Single "Billie Jean", Best Home Video, "The Making Of Thriller"
Presidential Special Achievement Award
United Kingdom: Presentation Casement Of Platinum Disc 1985, "Thriller" LP


1985
Grammy Awards - Best Home Video, "The Making Of Thriller"
"Hero of Young America"Tyjo je toho dost zejo?...njn...Nas Kral!!!...tak co se dalo jineho cekat:-D:-)

Michaelovi citaty-cast 2

22. července 2010 v 11:09 | Verunka |  Michael Jackson =**
Takze nekdy na zacatku kvetna jsem vam sem davala Michaelovi citaty...rekla jsem si ze to rozdelim na casti...takze v kvetnu jsem vam sem dala 1.cast...A uplne jsem zapomela v tom pokracovat:D...takze tady mate 2.cast a 3.cast vam sem dam zitra nebo pozitri uvidime:-):-D....
Celý život se ke mně lidé chovají jinak než k ostatním a to vás udělá ostýchavé.
Když se objevím ve společnosti více žen, udělají ze mě sexuálního maniaka. Pokud se objevím ve společnosti jen jedné ženy, všichni se mě snaží s ní oženit.
Já tam vždycky sedím (na koncertech jiným umělců) a  říkám si: " Prosím, nevolejte mě na jeviště, já se hrozně stydím!" Ale v okamžik, kdy se tam dostanu, začnu se ovládat. Být na jevišti je magie. Nic se tomu nevyrovná. Cítíte energii všech lidí v publiku. Cítíte to po celém těle a v okamžik, kdy vás zachytí světla, všechno je pryč. Přísahám.
Člověk si přeje, aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak, že bude schopen vyjádřit, co cítí a prožívá, ať už je to beznaděj nebo radost - a vyjádřit to způsobem, který přidá život další smysl. Doufá, že se tím dotkne i těch druhých. To je umění ve své nejvyšší formě. tyto okamžiky osvícení jsou tím, pro co chci žít.
Tyto Vánoce jsem přijel zpátky se svého turné v Japonsku a Elizabeth vyzdobila celý dům. Bylo to úžasné. Nikdy před tím jsem neoslavoval Vánoce nebo narozeniny. Nikdy. Vždy to byla jen práce.


Bůh vystavil mě a mé sourozence mnohým zkouškám - naše veliká rodina, náš maličký dům, směšně málo peněz, se kterými jsme museli vyjít, a dokonce i ty žárlivé děti ze sousedství, které nám házely kameny do oken, když jsme zkoušeli, a řvaly na nás, že stejně neuspějeme. když tak myslím na maminku a naše první léta, můžu vám říct, že jsou na světě odměny, které mají daleko větší hodnotu než peníze a veřejné uznání a ceny.
Místo toho, abychom své děti více milovali, instalujeme do škol detektory kovu.
Na všech zdech v mém pokoji je Peter Pan. Četl jsem všechno co Barrie napsala. Naprosto se ztotožňuji s Peterem Panem, ztraceným chlapcem ze Země Nezemě.

S bratry jsme si byli mimořádně blízcí. Vyváděli jsme všelijaké skopičiny a tropili spoustu kanadských žertíků sobě navzájem i lidem, kteří s námi pracovali. Nebyly to příliš drastické rošťárny - nevyhodili jsme například žádný televizor z hotelového okna, ale na nejrůznější hlavy vyteklo velmi mnoho vody. Vždycky jsme čekali, až náš hlavní bezpečák Bill Bray usne. A pak jsme na hotelových chodbách pořádali ztřeštěné závody v rychlochůzi, polštářové bitvy, pěstní zápasy, války s holicím krémem, na co si vzpomenete. Řádili jsme jako blázni. Z hotelových pokojů jsme shazovali nafukovací míče a papírové pytlíky naplněné vodou a se zájmem jsme sledovali, jak se dole rozprsknou. Pak jsme se mohli potrhat smíchy.
Miluji fanoušky a oni jsou důvodem mé profesionální existence. Když venku dělám nějakou show a vidím fanoušky zpívat a tancovat, to miluji nejvíc. Je to ten nejúžasnější pocit na světě.
Ta děvčata to myslela smrtelně vážně. A do dneška myslí. Neuvědomují si, že mohou člověku ublížit, protože to dělají z lásky! myslí to dobře, ale mohu vás ujistit, že to řádně bolí, máte pocit, že se udusíte, že vám potrhají ruce a nohy. Chaňapou po vás tisíce rukou, jedna vám vyvrací zápěstí, druhá vám stahuje hodinky. Popadnou vás za vlasy a tahají, a to bolí jak čert. Padáte, jste celí pomlácení, poškrábaní, podrápaní. Do dneška z toho mám plno jizev a o každé si pamatuju, ve kterém městě jsem ji utržil. Nejdůležitější je pamatovat na to, abyste si rukama zakryly oči, protože ženy v takových citových záchvatech mohou zapomenout, že mají nehty. Vím, že fanouškové to myslí dobře a miluju je za jejich entuziasmus a podporu, ale davové scény mi nahánějí hrůzu.

MJ NAVŽDY v mém srdíčku....NIKDY na tebe NEZAPOMENU!!!

You are my LIFE!!!