I love MJ!!!

Chceš se spřátelit? KLIK

Reklamy !SEM!


Zapal Michaelovi Jacksonovi svíčku TADY

Moje Povídka ''Osudné Setkání'' ZDE


Přihláška do SONB ZDE


Červen 2011

přihláška do SONB

28. června 2011 v 12:29 | Verunka |  Soutěže a Bleskovky
Ahoj
----------
Právě jsem přišla ze školy.Rozhodovala jsem se jak to tady z toho začátku trošku oživit.Samozřejmě,že nějaká soutěž,ale přemýšlela jsem která.Nakonec jsem se rozhodla pro SONB (soutěž o nejlepší blog).
Může se přihlásit uplně každý,ať má takový nebo takový blog,o tom nebo o tom :D.
--------------------------------------------------------------------------
Pravidla soutěže:
1.Nesmíš mít právě teď nově založený blog :D
2.Nepomlouvat ostatní soutěžící!
--------------------------------------------------------------------------
Přihláška:
1.Jméno/přezdívka
2.Blog
3.Jak dlouho máš tento blog
-------------------------------------------------------------------------
Musí být minimálně 10 soutěžících :-).Dřív soutěž nezačne.Samozřejmě může být i víc,čím víc vás bude,tím líp :-).Můžete se přihlašovat do 3.7.2011..ovšem pokud nebude dostatečný počet soutěžících,protáhne se to ;).
-------------------------------------------------------------------------
Ceny se dozvíte až začne první kolo :).Ale nemusíte mít strach,že dostanete jeden avatar třeba ;) :D.Bude jich dost a snad s nimi budete spokojení ;).
-------------------------------------------------------------------------
Tak se přihlašujte a zatím ahoj :P

Povídka :) :P

27. června 2011 v 22:05 | Verunka |  Moje kecíky :D
Ahojte
-----------
Chci vám oznámit,že povídka na tomto blogu jménem ''Osudné setkání'' bude nadále pokračovat :).Můžete se těšit na další díly.Tady jí mám rozepsanou do 9.dílu.Ovšem včera večer a dneska jsem na tom zapracovala a doma už mám napsané další 4 díly :).Takže doufám,že se vám má povídka bude líbit a že ji dočtet do samého závěru :P.
-----------
Ták,teď valím k SBéčkám a tady se možná taky ještě objevím,zatím :).


'MJ: The Experience' od podzimu na 3DS

26. června 2011 v 22:14 | Verunka |  Novinky :-)
Nová konzole od Nintenda 3DS, která je novodobým gameboyem, který ovládáte elektronickou tužkou a vše vydíte ve 3D, potěší fanoušky Michaela Jacksona. Od pozdimu se na tento přístroj dostaví hra 'Michael Jackson: The Experince', která už ovládla Wii, Xbox 360, Kinect a další. Zde je trailer, kde uvidíte jak bude zhruba vypadat hraní, kdy se budete snažit virtuálního Michaela napodobit, pohybem svých prstů


'All in your name' celá!

26. června 2011 v 22:10 | Verunka |  Novinky :-)
Slibovaná píseň od Barry Gibba z Bee Gees, kterou nazpíval s Michaelem unikla na internet!Písnička se dá také koupit na oficiální stránce Barry Gibba za zhruba 30 Kč. Píseň zakupte zde.

Chcete,nechcete? :D

26. června 2011 v 20:01 | Verunka |  Moje kecíky :D
Zdravím vás..
--------------------
Takže teď jsem tu jen na skok.Chtěla jsem se váš zeptat,jestli se vám líbila má povídka,kteru mám teď rozepsanou na blogu do (myslím :D) 9 dílu.Mám v ní pokračovat?...jestli ano,tak bych začala psát další díly :).Ovšem jestli ne,chápu a skončím s ní definitivně :D.
---------------------
Tak pište vaše názory.Večer tu budu,přidám nějaké novinky,mrknu k SBé,případně odepíšu na komenty :).

Už 2 roky :((

25. června 2011 v 14:29 | Verunka |  Michael Jackson =**
Ano,je to tak!
---------------------
Dnes už je to 2 roky od té nešťastné události.Dne 25.6.2009 nám odešel z planety nejúžasnější člověk co zde kdy žil.Srdce měl na pravém místě,pomáhal kde se dalo,miloval děti a děti za to milovali jeho a né jen děti :),neskutečně hodný člověk to byl a pro mě je a bude navždy-člověk jménem Michael Jackson.
Nikdy v životě na něj nezapomenu,jeho písničky budou vždy ty nejskvělejší vždyť je to také nejlepší umělec všech dob a KING OF POP pro mě a pro miliony ostatních lidí určitě né jen popu.Jeho písničky se nikdy neohrají,vždy budou jedny z nejposlouchanějších.Ten hlas,ta energie co do toho dává,kterou přenáší na všechny ostatní je neuvěřitelná.
Vzpomínejme na tohoto člověka,kterému s klidným srdcem můžu říct i BŮH v nejlepším.Nevzpomínejme na smutné okamžiky,ale na krásné okamžiky.

WE LOVE YOU MICHAEL! :( :-*

I'm sorry :(.I'm back :)

25. června 2011 v 14:16 | Verunka |  Moje kecíky :D
Ahoj,zdravím všechny po hodně dlouhé době.
------------------------------------------------------------------
Strašně se omlouvám,že sem to tady uplně vypustila.Dlouho jsem tu nebyla,ale teď se vracím zpět.Jak jsem viděla v komentářích tak pár lidí stojí o to abych se sem vrátila,pár lidí mi to taky psalo na e-mail.Jsem ráda,že vám tak chybím (snad) :D :P.Néé,opravdu se strašně moc omlouvám.Důvod:za prvé škola-snažila jsem se v prvním pololetí,abych měla co nejlepší známky,protože sem se hlásila na střední školu :) a poté až už jsem měla známky v kapsy,jsem se začínala znovu učit a to na příjmačky,které jsem dělala v dubnu :).Udělala jsem se,dostala jsem se na zdravotní školu-obor zdravotnické lyceum :).No a teď nám asi 2 měsíce nejel počítač a byl v opravě.Doma už ho sice mám 2 týdny,ale říkala sem si,že se sem vrátím v tento významný den,určitě všichni fanoušci MJ víte proč významný :) :(..Vůbec to nebylo protože by mě už Michael nezajímal,právě naopak,zajímám se o něho každý den čím dál tím víc.Teď právě poslouchám v televizi VH1,kde je víkend s Michaelem Jacksonem :)..už od rána sedím a poslouchám furt dokola jeho písničky u zapálených svíček a kytičky ve vázy,kterou jsem (mu) dneska ráno koupila :).
-------------------------------------------------------------------
Je mě jasné,že si mě asi hodně lidí už vymazalo z SB a chápu to..Budu moc ráda kdybyste si mě tam zase přidali,ovšem jestlu budete chtít,jestli ne,tak ok beru to :).Dále vím,že už sem ztratila všechny návštěvníky tohoto blogu a bude těžké je dostat zpátky,ale já věřím,že to zvládnu :).Od dnešního dne to tady bude jako dřív a to mi věřte ;).
--------------------------------------------------------------------
A ještě jedna taková maličkost.Tento blog už má rok a půl :P..Ano je to tak,už měl i své první narozky,bohužel zrovna v tu dobu co jsem tu nebyla 8.ledna.Takže jen taková maličkost abyste měli trošku přehled o tomto blogu :P.
---------------------------------------------------------------------
Tak jdu mrknout po nějakých novinkách a přidat a samozřejmě napíšu nějaký článeček ohledně dnešního dne ;) :(

MJ NAVŽDY v mém srdíčku....NIKDY na tebe NEZAPOMENU!!!

You are my LIFE!!!